Ortopeda-traumatolog Sosnowiec

konsultacje i diagnostyka USG w zakresie:

  • ortopedii i traumatologii narządu ruchu
  • leczenia rozwojowej dysplazji stawów biodrowych u niemowląt i dzieci
  • leczenia wrodzonych oraz nabytych wad i deformacji narządu ruchu
  • leczenia zmian wrodzonych i nabytych zniekształceń kręgosłupa
  • leczenia urazów sportowych, zmian przeciążeniowych i schorzeń przewlekłych narządu ruchu
  • iniekcje dostawowe
  • planowania zabiegów rehabilitacyjnych i leczenia fizykoterapeutycznego po urazach i w przypadkach zwyrodnień

Leczenie dzieci i dorosłych.

Nasi lekarze

Lekarz Anna Wojakowska

Godziny przyjęć
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
13-16

Specjalizacje: ortopedia i traumatologia narządu ruchu
Zainteresowania zawodowe: diagnostyka USG stawów biodrowych, wady postawy

Notka biograficzna:
Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, rocznik 1998. W 2009 roku uzyskałam tytuł lekarza specjalisty z ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w leczeniu pacjentów w warunkach szpitalnych oraz ambulatoryjnych. Mam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy w Poradni Urazowo-Ortopedycznej oraz doświadczenie kliniczne z zakresu rehabilitacji medycznej.
W latach 1999-2000 pracowałam jako lekarz w Poradni Wad Postawy oraz Poradni Rehabilitacyjnej zarówno z dziećmi, jak i z pacjentami dorosłymi.
W codziennej praktyce klinicznej wykonuję diagnostykę USG narządu ruchu, głównie stawów: nadgarstka, łokciowego, barkowego, kolanowego i skokowego.
Badania ultrasonograficzne stawów biodrowych u dzieci wykonuję od ponad10 lat (posiadam certyfikat Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonograficznej).
Ponadto brałam czterokrotnie udział w przeprowadzaniu badań przesiewowych w kierunku wad postawy u dzieci w szkołach na terenie województwa śląskiego, w tym przy współudziale Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologicznego.
Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Jestem członkiem Śląskiej Izby Lekarskiej w Katowicach oraz czynnym członkiem Śląskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

Scroll To Top