Dermoskopia / trichoskopia – szkolenia

Od siedmiu lat prowadzimy dla lekarzy dermatologów, lekarzy rodzinnych, onkologów oraz chirurgów onkologów i chirurgów plastycznych warsztaty z praktycznego wykorzystania dermoskopii i trichoskopii pt.”Dermatologa szkiełko i oko – doświadczenia własne w dermoskopii i trichoskopii” oraz „Dermoskopia  – dekada doświadczeń„.

W naszych szkoleniach od 2015 roku uczestniczyło już ponad tysiąc lekarzy z całego kraju.
Warsztaty, sponsorowane przez firmę farmaceutyczną Belupo, odbyły się w Krakowie, Lublinie, Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu (3x), Szczecinie (3x),  Tychach (3x) i Zielonej Górze. 

Warsztaty dla gości firmy Galderma odbyły się w latach 2015-2021 w Bydgoszczy, Lublinie, Opolu, Płocku, Sosnowcu, Toruniu, Wrocławiu, Rzeszowie i w Kielcach. Szkolenie dla lekarzy rodzinnych przeprowadziliśmy w 2015 roku w Sosnowcu.

Nasza prezentacja była także wykorzystana podczas dwóch seminariów „Znamię? Znam je” dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych zorganizowanych w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach oraz licznych konferencjach dermatologicznych.

Komercyjnie szkolenia z zakresu praktycznej dermoskopii i trichoskopii organizuje Medica Expert.
Dla firmy Medica Expert w latach 2017-2018 roku przeprowadziliśmy szkolenia z dermoskopii – jedno w Rzeszowie i cztery w Katowicach. W szkoleniach uczestniczyli głównie lekarze dermatolodzy, ale także chirurdzy onkolodzy i chirurdzy plastyczni oraz kosmetolodzy i podolodzy.
Zadzwoń do nas