Aktualności

 

 

Polskie Dni Spirometrii 2018

Tegoroczna edycja Polskich Dni Spirometrii jest poświęcona wpływowi zanieczyszczeń powietrza na nasze zdrowie. Pragniemy podnieść świadomość Polaków na temat standardów diagnostycznych w chorobach płuc oraz edukować w zakresie poprawnych nawyków, przede wszystkim niepalenia w paleniskach śmieci, plastików i zużytych olei.

Wiedza, jak i czym oddychamy wpływa bezpośrednio na zachowania i nawyki prozdrowotne.

Do lekarza tylko z dokumentem tożsamości

Obowiązujące akty prawne, w tym o RODO, zakazuje nam udostępniania danych osobowych osobom do tego nieupoważnionym, dlatego niezbędne jest jednoznaczne sprawdzenie tożsamości osoby, która prosi o udostępnienie dokumentacji medycznej oraz korzysta ze świadczeń finansowanych ze środków publicznych (konsultacje, zabiegi, terapie, recepty refundowane).
Wymagane jest okazanie bez wezwania dokumentu tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL.

Kolonoskopia (bezpłatna) w ZCO

Bezpłatna kolonoskopia w Zagłębiowskim Centrum Onkologii.

Jeśli jesteś w grupie populacyjnej podlegającej badaniu, przyjdź do naszego lekarza rodzinnego z wypełnioną ankietą i umów się na badanie.

Chirurgia dermatologiczna

Od 16 października przyjmować będzie specjalista chirurgii ogólnej dr Agata Nawrocka.

Będziemy realizować procedury odpłatne i w ramach diagnostyki onkologicznej DiLO.

USG zmian nowotworowych jamy brzusznej

Lekarz Magdalena Zielińska-Herczak uczestniczyła w specjalistycznym kursie medycznym „Ultrasonografia narządów jamy brzusznej w kontekście choroby nowotworowej”.

Wizyty specjalistyczne w ramach NFZ

Ważna informacja dla pacjentów Poradni Dermatologicznej i Poradni Leczenia Bólu.

Umowa z NFZ została przedłużona 13 grudnia 2017 roku do końca czerwca 2018 roku. Najprawdopodobniej zostanie aneksowana do końca 2018 roku.

Scroll To Top