Dermatolog-wenerolog

W Uni-Med znajdziesz również profesjonalną pomoc dermatologiczną. Dermatolog to doskonały wybór zarówno dla mieszkańców Sosnowca, jak i okolicznych miejscowości. Łatwy dostęp do opieki dermatologicznej pozwoli na rozwiązanie wielu dolegliwości skórnych. W naszym centrum medycznym świadczymy również usługi usuwania znamion, brodawek, kaszaków, włókniaków. Znamiona na skórze występują u każdego człowieka, ale zazwyczaj są niegroźne i mają łagodny charakter. Warto jednak skorzystać z porady dermatologa, który oceni, czy dane znamię należy usunąć. W naszej poradni korzystamy z najlepszego sprzętu, zapewniającego bezpieczne i skuteczne zabiegi.

Zadbaj o skórę z profesjonalnym dermatologiem w poradni w Sosnowcu

Odpowiednia profilaktyka w zakresie skóry to podstawa dobrego zdrowia oraz pięknego wyglądu.
Dermatolog profesjonalnie zadba o Twoją skórę, rozwiązując zarówno problem trądziku oraz innych skórnych dolegliwości jak i doradzając odpowiednią pielęgnację. Nasi specjaliści przeprowadzają kompleksową diagnostykę w zakresie alergii, analizy wideodermatoskopowej czerniaka i zmian barwnikowych skóry oraz trichoskopii skóry owłosionej. Jeśli borykasz się ze zmianami skórnymi lub trądzikiem, zgłoś się do nas. Pomagamy w leczeniu łuszczycy, bielactwa, atopowego zapalenia skóry oraz chorób włosów i paznokci, dobierając najlepsze leczenie i zabiegi.

Nasi lekarze

Magdalena Datta-Adamczak

specjalista dermatologii-wenerologii

Godziny przyjęć
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16:45-20

9-12

16:30-20

18-20 18-20 9-12

Specjalizacje:
dermatologia-wenerologia

Zainteresowania zawodowe:
dermatoskopia, trichoskopia, terapia fotodynamiczna PDT, onkodermatologia, dermatologia dziecięca

Notka biograficzna:
Jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach.

Z Centrum Medyczno-Stomatologicznym Uni-Med związana nieprzerwanie od 2008 roku.

Szczególne zainteresowania to dermoskopia, z której od wielu lat prowadzi w całej Polsce szkolenia w zakresie diagnostyki skóry, ze szczególnym uwzględnieniem onkodermatologii. W tej dziedzinie jest cenionym i uznanym ekspertem w środowisku dermatologów.

W 2015 roku zaczęła się także specjalizować w trichoskopii. Pod koniec 2016 roku zaczęła wykonywać zabiegi z wykorzystaniem innowacyjnej terapii fotodynamicznej (PDT), w której osiąga doskonałe wyniki lecznicze stanów przednowotworowych, nowotworów skóry, rogowacenia słonecznego oraz chorób bakteryjnych i wirusowych skóry.

Uczestniczyła w wielu krajowych i zagranicznych konferencjach i sympozjach naukowych w zakresie swojej specjalizacji i zainteresowań naukowych. Prywatnie entuzjastka aktywnego stylu życia (bieganie, pływanie, fitness, narciarstwo, nordic walking).

Zakochana w Wenecji. Mąż jest profesorem medycyny, specjalistą chorób wewnętrznych, nefrologii i hipertensjologii klinicznej.

Zadzwoń do nas