Iwona Orszulak

pielęgniarka środowiskowo-rodzinna

Godziny przyjęć
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
8-18
8-18
8-18
8-18
8-18

Dodatkowe informacje:

Notka biograficzna:
Jest pielęgniarką dyplomowaną, absolwentką Liceum Medycznego w Rybniku.
Pięć lat pracowała na oddziale przyjęciowym w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku, a następnie 10 lat w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Rybniku na Oddziale Neurologii z Pododdziałem Udarowym.
Długotrwały pobyt pacjentów na tych oddziałach ukierunkował jej zainteresowania zawodowe. Ważnym tematem było i jest leczenie odleżyn nowoczesnymi metodami. W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Rybniku pełniła rolę koordynatora do spraw odleżyn. Wielokrotnie uczestniczyła w zjazdach, sympozjach i szkoleniach dotyczących leczenia odleżyn i ran. W 2019 roku ukończyła specjalistyczne szkolenie w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich z zakresu prewencji i leczenia ran przewlekłych, pogłębiając wiedzę o dostępnych metodach terapii w ranach przewlekłych i najczęstszych problemach z nimi związanymi. Poznała zasady organizacji leczenia pacjentów z grup ryzyka występowania ran przewlekłych i prewencji nawrotów tej choroby.

W życiu prywatnym lubi jeździć na rowerze i na nartach. Z zamiłowaniem uprawia ogródek warzywno-kwiatowy. Jest entuzjastką zdrowego trybu życia. W pracy jest zawsze uśmiechnięta.

Scroll To Top