Lekarz Magdalena Datta-Adamczak

Godziny przyjęć
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
15-18
15-18
18-20
15-18
9-12
10-13

Dodatkowe informacje:

Specjalizacje: dermatologia-wenerologia
Zainteresowania zawodowe: dermatoskopia, trichoskopia, terapia fotodynamiczna PDT, onkodermatologia, dermatologia dziecięca
Notka biograficzna:
Jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Z Centrum Medyczno-Stomatologicznym Uni-Med związana nieprzerwanie od 2008 roku. Szczególne zainteresowania to dermoskopia, z której od kilku lat prowadzi w całej Polsce szkolenia w zakresie diagnostyki skóry, ze szczególnym uwzględnieniem onkodermatologii. W tej dziedzinie jest cenionym i uznanym ekspertem w środowisku dermatologów. W 2015 roku zaczęła się także specjalizować w trichoskopii. Pod koniec 2016 roku zaczęła wykonywać zabiegi z wykorzystaniem innowacyjnej terapii fotodynamicznej (PDT), w której osiąga doskonałe wyniki lecznicze stanów przednowotworowych, nowotworów skóry, rogowacenia słonecznego oraz chorób bakteryjnych i wirusowych skóry.
Uczestniczyła w wielu krajowych i zagranicznych konferencjach i sympozjach naukowych w zakresie swojej specjalizacji i zainteresowań naukowych.
Prywatnie entuzjastka aktywnego stylu życia (bieganie, pływanie, fitness, narciarstwo). Zakochana w Wenecji. Mąż jest profesorem medycyny, specjalistą chorób wewnętrznych, nefrologii i hipertensjologii klinicznej.

Scroll To Top
Uni-Med