Dermoskopia / trichoskopia – szkolenia

Od czterech lat prowadzimy dla lekarzy dermatologów, lekarzy rodzinnych, onkologów oraz chirurgów onkologów i chirurgów plastycznych warsztaty z praktycznego wykorzystania dermoskopii i trichoskopii pt.„Dermatologa szkiełko i oko – doświadczenia własne w dermoskopii i trichoskopii”.

W naszych szkoleniach od 2015 roku uczestniczyło już prawie tysiąc lekarzy z całego kraju.
Warsztaty, sponsorowane przez firmę farmaceutyczną Belupo, odbyły się w Krakowie, Lublinie, Poznaniu (2x), Szczecinie (2x), Tychach (3x) i Zielonej Górze.

Warsztaty dla gości firmy Galderma odbyły się w latach 2015-2018 w Bydgoszczy, Lublinie, Opolu, Płocku, Sosnowcu, Toruniu i Wrocławiu. Szkolenie dla lekarzy rodzinnych przeprowadziliśmy w 2015 roku w Sosnowcu.

Nasza prezentacja była także wykorzystana podczas dwóch seminariów „Znamię? Znam je” dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych zorganizowanych w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach oraz licznych konferencjach dermatologicznych.

szkolenie1

Komercyjnie szkolenia z zakresu praktycznej dermoskopii i trichoskopii organizuje Medica Expert.
Dla firmy Medica Expert w latach 2017-2018 roku przeprowadziliśmy trzy szkolenia z dermoskopii – jedno w Rzeszowie i cztery w Katowicach. W szkoleniach uczestniczyli głównie lekarze dermatolodzy, ale także chirurdzy onkolodzy i chirurdzy plastyczni.
W 2019 roku firma Medica Expert planuje szkolenia „Dermatoskopia od podstaw – kurs wstępny” we Wrocławiu, w Krakowie, Rzeszowie i Warszawie.

medicaexpert

Diagnostyka dermoskopowa - materiały dla lekarzy

Diagnostyka dermoskopowa - materiały dla lekarzy

Scroll To Top