Dermoskopia / trichoskopia – szkolenia

Od czterech lat prowadzimy dla lekarzy dermatologów i lekarzy rodzinnych warsztaty z praktycznego wykorzystania dermoskopii i trichoskopii pt.„Dermatologa szkiełko i oko – doświadczenia własne w dermoskopii i trichoskopii”.

W naszych szkoleniach uczestniczyło już kilkuset lekarzy dermatologów z całego kraju. Warsztaty, sponsorowane przez firmę farmaceutyczną Belupo, odbyły się m.in. w takich miastach jak Tychy (3x), Lublin, Kraków, Poznań (2x), Szczecin (2x) i Zielona Góra. Szkolenie dla lekarzy rodzinnych odbyło się w 2015 roku w Sosnowcu.

Dwa szkolenia dla gości firmy Galderma odbyły się w latach 2015 i 2017 w Opolu.
Nasza prezentacja była także wykorzystana podczas dwóch seminariów „Znamię? Znam je” dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych zorganizowanych w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach.

szkolenie1

Cykl warsztatów z zakresu dermoskopii (zakres podstawowy i zaawansowany) i trichoskopii organizuje Medica Expert. Najbliższe szkolenie z dermoskopii odbędzie się 25 listopada 2017 w Katowicach.
Dla firmy Medica Expert we wrześniu 2017 przeprowadziliśmy w Rzeszowie kurs z dermoskopii dla średniozaawansowanych. W szkoleniu uczestniczyli lekarze dermatolodzy i chirurdzy onkolodzy.

medicaexpert

Diagnostyka dermoskopowa - materiały dla lekarzy

Diagnostyka dermoskopowa - materiały dla lekarzy

Scroll To Top