Dermoskopia / trichoskopia – szkolenia

Od czterech lat prowadzimy głównie dla lekarzy dermatologów, lekarzy rodzinnych oraz chirurgów onkologów i chirurgów plastycznych warsztaty z praktycznego wykorzystania dermoskopii i trichoskopii pt.„Dermatologa szkiełko i oko – doświadczenia własne w dermoskopii i trichoskopii”.

W naszych szkoleniach uczestniczyło już kilkuset lekarzy z całego kraju. Warsztaty, sponsorowane przez firmę farmaceutyczną Belupo, odbyły się w Tychach (3x), Lublinie, Krakowie, Poznaniu (2x), Szczecinie (2x) i Zielonej Górze.

Szkolenie dla lekarzy rodzinnych przeprowadziliśmy w 2015 roku w Sosnowcu.
Warsztaty dla gości firmy Galderma odbyły się w latach 2015 i 2017 w Opolu. W Bydgoszczy w grudniu 2017 roku zostały zorganizowane dwa szkolenia.

Nasza prezentacja była także wykorzystana podczas dwóch seminariów „Znamię? Znam je” dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych zorganizowanych w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach.

szkolenie1

Komercyjnie szkolenia z zakresu praktycznej dermoskopii i trichoskopii organizuje Medica Expert.
Dla firmy Medica Expert w latach 2017-2018 roku przeprowadziliśmy trzy szkolenia z dermoskopii – jedno w Rzeszowie i dwa Katowicach. W szkoleniach uczestniczyli głównie lekarze dermatolodzy, ale także chirurdzy onkolodzy i chirurdzy plastyczni oraz podolodzy.

medicaexpert

Diagnostyka dermoskopowa - materiały dla lekarzy

Diagnostyka dermoskopowa - materiały dla lekarzy

Scroll To Top